0
0
Подарунковий сертифікат
Оплата

У нашому інтернет-магазині Ви можете оплатити товари безпосередньо на сайті за допомогою системи електронних платежів Приватбанку Liqpay без комісії, через Приват-24 на карту Приватбанку (можлива доп. комісія ПБ), післяплатою (сума комісії грошового переказу відповідно до тарифів НП) або готівкою при самовивозі (тільки в київському офісі за адресою: вул. Дмитрівська, 92-94).

  • LiqPay

Найнадійніший і зручний спосіб оплати для Вас, тому що Ви оплачуєте тільки вартість товару без жодних додаткових комісій. При цьому безпеку Ваших персональних даних гарантовано ПриватБанком (Ліцензія № 22 від 05.10.2011г).

  • Післяплата

Вибравши даний спосіб, Ви оплачуєте суму замовлення при отриманні у відділенні Нової пошти, а також комісію за переказ грошових коштів (відповідно до тарифів «Нової Пошти» 2%).

  • Оплата на картку ПриватБанку

При виборі цього способу, Ви можете заощадити на відсотку, який бере «Нова Пошта» за пересилку грошей нам, але в залежності від того, яка у Вас карта, ПриватБанк може утримати з Вас додаткову комісію. Оплату можна провести в будь-якому відділенні ПриватБанку. Реквізити оплати на карту Ви можете уточнити у менеджера інтернет-магазина.

  • Готівковий розрахунок при самовивозі

Така форма оплати здійснюється тільки в нашому київському офісі за вул. Дмитрівська, 92-94, де ви також можете приміряти обрану річ.