0
0
Подарунковий сертифікат
Переосмислення модних трендів
26 Листопада 2020

Переосмислення модних трендів

Натяк на революцію у споживчій етиці з'явився давно. Однак нещодавні світові події істотно вплинули на цей процес. У результаті людство зіткнулося з новою реальністю, в якій провідні позиції займаютьуніверсальність і комфорт.

Індивідуальність в простоті

Акцент на якість і зручність, відмова від надмірності й недоречних фасонів – саме те, що допомагає одягу бути доречним у будь-яких ситуаціях і слугувати тривалий час. Трикотажний костюм, що складається зі штанів і жакета, складно назвати революційним, але в цьому і полягає суть нового ставлення до моди. Вільний простір для творчості й вибору – основа основ. Додати в образ фарб і настрою можна за допомогою аксесуарів. При цьому краще віддавати перевагу універсальним забарвленням, здатним легко комбінуватися з іншими речами.

Переворот в класиці

Одяг з екошкіри так само міцно тримається в ТОПі трендів вже надцятий рік поспіль. Амбіційність даного писку моди дозволяє йому претендувати на звання «нової класики». Штучна шкіра – це частина філософії sustainability, тобто стійкості навколишнього середовища. Часто таку етику споживання вважають надійною інвестицією в гардероб. Екологічна шкіра універсальна в комбінаціях, а також є частиною повсякденних образів. Хоча ще недавно тотал лук з даного матеріалу викликав змішані емоції та перебував в епіцентрі дискусій. Спідниця-олівець міді довжини та сорочка оверсайз з екошкіри за правом вважаються кращими у своїй категорії. Важливим пунктом, звичайно ж, є колір – для образу варто вибирати однакове забарвлення обох предметів одягу. Відмінно монолук виглядає в білому або чорному кольорах.

Офісний затишок

Новий сезон представив споживачам безліч маст-хевів, серед яких – в'язаний костюм з трикотажу на кожен день. Такі комбінації слугують основою комфортних робочих луків, витісняючи офісні фасони. Велику популярність має костюм-двійка, що складається зі спідниці й топа. Фактура даного ансамблю не повинна повторюватися, адже дизайнерами створено безліч різних варіантів. У цьому сезоні на першому місці розташувався костюм з вільного светра та спідниці-плісе міді довжини. Якщо ви хочете практичності та універсальності, варто придбати виріб у нейтральних кольорах – чорному, білому, тофі. З взуттям можна вільно експериментувати. Кросівки, ботильйони, козаки або взуття в мілітарі-стилі – все чудово доповнить складений образ. Завершити тотал лук можна пальто оверсайз, косухою, теплою дублянкою або навіть об'ємним пуховиком.