0
0
Подарунковий сертифікат
Оновлена ти!
25 Лютого 2021

Ти готова до свіжого ковтка повітря, зарядженого справжньою красою? Тоді зустрічай унікальну й абсолютно нову колекцію SS 21 від Бренду ANDRE TAN! Найцікавіше – попереду.

Колекція одягу не лише вражає міксом стилю та лаконічності, але й має неабияку історію створення. В її основі лежить особлива філософія простору і часу, що пов’язує наше минуле і таємниче майбутнє.

Нова колекція отримала назву «Оновлена ти!» як заклик до збереження минулого і трансформації у сьогоденні. Ажурні рюші, хустки та натуральні тканини, які нагадують про затишні макраме на стінах та серветки на столах, поєднуються зі сміливими сучасними фасонами та яскравими кольорами. Усе найкраще, що можна взяти від цього сезону, вмістилося в колекції SS 21.

По-друге, «Оновлена ти!» транслює розкіш, доступну кожній, адже унікальний дизайн і приємна ціна – це те, про що мріє більшість жінок. У новій колекції модного Бренду втілене довгоочікуване поєднання, яке потішить постійних клієнток і завоює довіру нової аудиторії.

Ти на власні очі побачиш, що колекція SS 21 відповідає актуальним трендам поточного сезону. Однак про елементи вінтажних візерунків та футуристичних елементів дизайнерська команда теж не забула, демонструючи циклічність моди.

І це ще не все! Дизайнерський магазин не міг залишити своїх клієнток без акції. Тих, хто хоче придбати щось із нової колекції, чекає приємний бонус – знижка -20% на вподобану річ. Будь з Брендом ANDRE TAN, і ми подаруємо тобі незабутні враження.