0
0
Подарунковий сертифікат
На порозі – дитяча весна!
12 Березня 2021

На порозі – дитяча весна!

Дизайнерський магазин одягу ANDRE TAN поспішає до тебе з гарною новиною. Вже сьогодні ми презентуємо нову дитячу колекцію «Kids», яка увібрала в себе найкращі тренди цього сезону. Це справжня революція дитячої моди!

Всі елементи одягу створені з особливою увагою до кожного матеріалу, шва, малюнка чи прикраси. Поєднання лаконізму, елегантності, оверсайзу і цікавих фактур – це все про нову колекцію, призначену для юних прихильниць стилю. Запевняємо, що навіть ті діти, яких важко здивувати речами, знайдуть ідеальне поповнення свого гардеробу.

А тепер найприємніше! В період з 12 по 14 березня включно в магазинах ANDRE TAN та інтернет-магазині на колекцію «Kids» діє знижка -15%.  Варто зазначити, що в акції беруть участь лише предмети одягу. На аксесуари, подарункові сертифікати та благодійні товари знижка не розповсюджується. Деталі акції можна дізнатися в консультанта-стиліста або менеджера інтернет-магазину.

У тебе є лише три дні, аби скористатися приємним бонусом. Але, так чи інакше, знижки не можуть зрівнятися з унікальною колекцією нових неповторних речей.

Даруй своїм дітям найкраще з ANDRE TAN.